Polecane obiekty

Pokoje Gościnne MAKSMAR Dom Wczasowy KLIF

Atrakcje:

Plaża w Chłapowie - piękna i piaszczysta plaża z klifem.
Władysławowo - miasto położone nad Morzem Bałtyckim pomiędzy Mierzeją Helską a Przylądkiem Rozewie. Znane i rozległe nadmorskie wczasowisko. 

Chłapowo Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Chłapowie położona u stóp stromego klifu to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Główne kąpielisko jest pokryte drobnym, białym piaskiem bez kamieni. Latem w ciągu dnia największą popularnością cieszą się strzeżone kąpieliska, przejażdżki skuterem i mecze piłki plażowej. więcej »

Wąwóz Chłapowski Rudnik »

Wąwóz Chłapowski Rudnik - to naturalna atrakcja Chłapowa. Wąwóz powstał w wyniku działalności wód spływających z Wysoczyzny do Bałtyku. Wąwozem można dotrzeć na chłapowską plażę. więcej »

 • Wejście od al. Żeromskiego 263

Wieś rybacka »

Zabytkowa Wieś Rybacka - Chłapowo to wieś rybacka, w której zachowały się jeszcze chałupy, o tradycyjnej dla tego regionu konstrukcji szachulcowej. W centrum wsi stoi XIX wieczna murowana kapliczka przydrożna. Pomimo iż na chwilę obecną mieszkańcy wsi zajmują się głównie branżą turystyczną, to jednak jest tu grupa rybaków, których łodzie stacjonują malowniczo na plaży, gotowe do wypłynięcia w morze na połów. więcej »

Paralotniarstwo »

Paralotniarstwo - wielobarwne paralotnie szybujące nad chłapowskim klifem i plażą to w sezonie letnim niemal codzienny widok. Wysoki klif w Chłapowie stwarza bardzo dobre warunki do startu, wiatry idealnie niosą, a plaża jest wygodnym i obszernym lądowiskiem dla paralotniarza. więcej »

Nadmorski Park Krajobrazowy »

Nadmorski Park Krajobrazowy - północna część Chłapowa położona jest na obszarze parku krajobrazowego. Występują tu podlegające ochronie: rokitnik zwyczajny, żarnowiec miotlasty, dzwonek okrągłolistny, bażyna czarna, jałowiec, bluszcz pospolity i paprotka zwyczajna. więcej »

Atrakcje dla Dzieci »

Chłapowo atrakcje dla dzieci. Chłapowo i najbliższa okolica oferuje wiele atrakcji dla najmłodszych: Wąwóz Chłapowski, planetarium, latarnia morska, Lisi Jar i atrakcje Władysławowa. więcej »

Atrakcje Władysławowa »

Chłapowo położone jest tuż przy Władysławowie. Warto tam podjechać, podejść aby zobaczyć atrakcje: Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO, Dom Rybaka, Muzeum Motyli, Ocean Park, wesołe miasteczko, Aleję Gwiazd Sportu czy port. więcej »

Planetarium »

Planetarium Władysławowo ciekawa atrakcja turystyczna, umiejscowione jest 50 metrów od plaży – dokładnie na przeciwko wejścia nr 3. Podróż "w Kosmos" składa się z dwóch części: pierwsza to krótka wycieczka przez Układ Słoneczny by spojrzeć na najbliższe planety, druga to projekcja wybranego filmu! więcej »

 • 84-120 Władysławowo, ul. Hryniewieckiego 9
 • 600 131 141
 • biuro@planetariumchlapowo.pl

Muzeum Motyli we Władysławowie »

Muzeum Motyli we Władysławowie znajduje się na 3 piętrze wieży widokowej w Domu Rybaka. Muzeum to zbiór ponad 3000 motyli i owadów z całego świata, wystawa obejmuje ponad 70 gablot entomologicznych. więcej »

 • Władysławowo, ul. Gen. Hallera 19
 • 58 674 06 85
 • infomuzeum@orange.pl

Władysławowo - Ocean Park »

Ocean Park we Władysławowie to spotkanie z wielorybami, rekinami, żółwiami olbrzymimi, delfinami, orkami, oraz innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi. więcej »

 • Władysławowo, ul. Żwirowa 13
 • 606 422 994
 • kontakt@oceanpark.pl

Loty Widokowe »

Lubicie latać samolotami? Chcecie zobaczyć Półwysep Helski z lotu ptaka? To atrakcja w sam raz dla Was! :) więcej »

 • Zbożowa, 84-104 Tupadły

Wizyt: 1 068 623, Dziś: 61, Osób online: 6

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem