Atrakcje Chłapowo - Atrakcje Przyrodnicze

Wąwóz Chłapowski Rudnik »

Wąwóz Chłapowski Rudnik - to naturalna atrakcja Chłapowa. Wąwóz powstał w wyniku działalności wód spływających z Wysoczyzny do Bałtyku. Wąwozem można dotrzeć na chłapowską plażę. więcej »

  • Wejście od al. Żeromskiego 263

Nadmorski Park Krajobrazowy »

Nadmorski Park Krajobrazowy - północna część Chłapowa położona jest na obszarze parku krajobrazowego. Występują tu podlegające ochronie: rokitnik zwyczajny, żarnowiec miotlasty, dzwonek okrągłolistny, bażyna czarna, jałowiec, bluszcz pospolity i paprotka zwyczajna. więcej »

Władysławowo - Ocean Park »

Ocean Park we Władysławowie to spotkanie z wielorybami, rekinami, żółwiami olbrzymimi, delfinami, orkami, oraz innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi. więcej »

  • Władysławowo, ul. Żwirowa 13
  • 606 422 994
  • kontakt@oceanpark.pl

Wieża Widokowa we Władysławowie »

Wieża Widokowa znajduję się w Domu Rybaka we Władysławowie, to jest około 7 km od Chłapowa. To świetna alternatywa dla wszystkich fanów pięknych widoków. więcej »

  • ul. Generała Hallera 19, 84-120 Władysławowo
  • 502 329 066

Szlaki piesze »

Szlaki piesze Szlak czerwony - nadmorski Długość - ok. 32kmPrzebieg szlaku: Żarnowiec - Dębki - Białogóra - Lubiatowo - Stilo - Łeba Z Żarnowca, gdzie warto zwiedzić Klasztor Cystersek (obecnie Benedyktynek), kierujemy się na północ... więcej »

Władysławowo »

Władysławowo miasto położone nad otwartym Morzem Bałtyckim pomiędzy Mierzeją Helską a Przylądkiem Rozewie. więcej »

Jastrzębia Góra »

Do Jastrzębiej Góry warto przyjechać po tzw. "sezonowym szczycie", aby rozkoszować się ciszą i powietrzem przesyconym jodem. więcej »

Chałupy »

Miejscowość ta słynie z głębokich tradycji rybackich. Już od ponad 25 lat pod koniec lipca odbywa się wielki festyn pod nazwą "Kaszëbszczie bôt pod żôglame" (Kaszubskie łodzie pod żaglami). więcej »

Rozewie »

Rozewie to najbardziej na północ wysunięta miejscowość Rzeczpospolitej, którego zbocze porasta bukowy las. więcej »

Tupadły »

Wypoczywać można tu w bardzo sielskich warunkach, rozkoszując się spokojem i ciszą. więcej »

Ostrowo »

Na turystów w Ostrowie czekają domy gościnne i pensjonaty, zaś liczne punkty gastronomiczne oferują potrawy kuchni kaszubskiej. więcej »

Dębki »

Spędzając urlop w Dębkach trzeba odwiedzić śliczną drewnianą kaplicę Księży Zmartwychwstańców powstałą w latach 30-tych XX stulecia, której architektura nawiązuje do wzorców kaszubskich. więcej »

Gdańsk »

Gdańsk zachował, mimo działań wojennych, wiele z przedwojennych kamienic, dworków i traktów. więcej »

Gdynia »

Gdynia jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, wchodzi w skład aglomeracji trójmiejskiej i pełni funkcję ważnego portu na wybrzeżu Bałtyku. więcej »

Sopot »

Charakter Sopotu pozwala czuć sie wyjątkowo i z lekkiego dystansu obserwować wyjątkowość w każdym miejscu, począwszy od willi, w której wynajmuje się pokój, poprzez urokliwe uliczki i ludzi, a na restauracjach i klubach skończywszy. więcej »

Wizyt: 1 155 388, Dziś: 327, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem