Atrakcje Chłapowo - Dla aktywnych

Plaża »

Plaża w Chłapowie położona u stóp stromego klifu to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Główne kąpielisko jest pokryte drobnym, białym piaskiem bez kamieni. Latem w ciągu dnia największą popularnością cieszą się strzeżone kąpieliska, przejażdżki skuterem i mecze piłki plażowej. więcej »

Paralotniarstwo »

Paralotniarstwo - wielobarwne paralotnie szybujące nad chłapowskim klifem i plażą to w sezonie letnim niemal codzienny widok. Wysoki klif w Chłapowie stwarza bardzo dobre warunki do startu, wiatry idealnie niosą, a plaża jest wygodnym i obszernym lądowiskiem dla paralotniarza. więcej »

Atrakcje Władysławowa »

Chłapowo położone jest tuż przy Władysławowie. Warto tam podjechać, podejść aby zobaczyć atrakcje: Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO, Dom Rybaka, Muzeum Motyli, Ocean Park, wesołe miasteczko, Aleję Gwiazd Sportu czy port. więcej »

Loty Widokowe »

Lubicie latać samolotami? Chcecie zobaczyć Półwysep Helski z lotu ptaka? To atrakcja w sam raz dla Was! :) więcej »

  • Zbożowa, 84-104 Tupadły

Szlaki piesze »

Szlaki piesze Szlak czerwony - nadmorski Długość - ok. 32kmPrzebieg szlaku: Żarnowiec - Dębki - Białogóra - Lubiatowo - Stilo - Łeba Z Żarnowca, gdzie warto zwiedzić Klasztor Cystersek (obecnie Benedyktynek), kierujemy się na północ... więcej »

Władysławowo »

Władysławowo miasto położone nad otwartym Morzem Bałtyckim pomiędzy Mierzeją Helską a Przylądkiem Rozewie. więcej »

Dębki »

Spędzając urlop w Dębkach trzeba odwiedzić śliczną drewnianą kaplicę Księży Zmartwychwstańców powstałą w latach 30-tych XX stulecia, której architektura nawiązuje do wzorców kaszubskich. więcej »

Gdańsk »

Gdańsk zachował, mimo działań wojennych, wiele z przedwojennych kamienic, dworków i traktów. więcej »

Gdynia »

Gdynia jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, wchodzi w skład aglomeracji trójmiejskiej i pełni funkcję ważnego portu na wybrzeżu Bałtyku. więcej »

Sopot »

Charakter Sopotu pozwala czuć sie wyjątkowo i z lekkiego dystansu obserwować wyjątkowość w każdym miejscu, począwszy od willi, w której wynajmuje się pokój, poprzez urokliwe uliczki i ludzi, a na restauracjach i klubach skończywszy. więcej »

Wizyt: 1 155 390, Dziś: 329, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem