Polecane obiekty

Pokoje Gościnne BLIŹNIAK MORSKIE Apartamenty Pokoje Gościnne MAKSMAR Apartamenty FULAY Dom Wczasowy KLIF

Atrakcje w Chłapowie i okolicy:

Plaża w Chłapowie - piękna i piaszczysta plaża z klifem.
Zabytkowe chałupy w Chłapowie - zachowało się jeszcze kilka chałup o tradycyjnej dla tego regionu konstrukcji szkieletowej.
Wąwóz Chłapowski RUDNIK - Największą atrakcją naturalną Chłapowa jest Wąwóz Chłapowski zwany przez Kaszubów "Rudnikiem".
Władysławowo - miasto położone nad otwartym Morzem Bałtyckim pomiędzy Mierzeją Helską a Przylądkiem Rozewie. Znane i rozległe nadmorskie miasto-wczasowisko, którego centrum położone jest u nasady mierzei Helskiej, na zachodzie obejmuje Karwię, a na wschodzie sięga helskich Chałup. Administracyjnie Chłapowo jest sołectwem wchodzącym w skład Władysławowa. więcej informacji

Pokoje Gościnne BEZAN

Pokoje Gościnne BEZAN to obiekt sezonowy - od 1 czerwca do 15 września. Obiekt położony przy trasie przelotowej z Władysławowa w kierunku Jastrzębiej Góry i Karwi w odległości 200 m od linii brzegowej Bałtyku. Wokół domu, na dużej, zielonej i ogrodzonej posesji znajduje się miejsce do swobodnego parkowania samochodów, plac zabaw dla dzieci i miejsce do biesiadowania z grillem.

Opis pokoi

Oferujemy POKOJE: - 2,3,4 -osobowe - z łazienkami Wyposażenie pokoi: - TV - lampka nocna - sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak) - naczynia - czajnik bezprzewodowy - lodówka Do dyspozycji gości: - żelazko - aneks kuchenny - ogród wypoczynkowy - grill przenośny - plac zabaw dla dzieci - posesja ogrodzona

x

Pokoje Gościnne BEZAN

ul. Żeromskiego 13, 84-120 Chłapowo

Do plaży 200m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Brak możliwości kontaktu z właścicielem przez stronę. Skorzystaj z zamieszczonych na górze strony numerów kontaktowych.

Wyświetleń: dzisiaj: 3 / w tym miesiącu: 1058 / wszystkich: 18101 od 06.02.2015. Wizyty dzisiaj: 2 / wszytkich 5334 od 2015-05-20 .

Wizyt: 857 512, Dziś: 59, Osób online: 5

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem