Polecane obiekty

MORSKIE Apartamenty Pokoje CHŁAPOWIANKA Pokoje Gościnne MAKSMAR Dom Wczasowy KLIF

Atrakcje w Chłapowie i okolicy:

Plaża w Chłapowie - piękna i piaszczysta plaża z klifem.
Zabytkowe chałupy w Chłapowie - zachowało się jeszcze kilka chałup o tradycyjnej dla tego regionu konstrukcji szkieletowej.
Wąwóz Chłapowski RUDNIK - Największą atrakcją naturalną Chłapowa jest Wąwóz Chłapowski zwany przez Kaszubów "Rudnikiem".
Władysławowo - miasto położone nad otwartym Morzem Bałtyckim pomiędzy Mierzeją Helską a Przylądkiem Rozewie. Znane i rozległe nadmorskie miasto-wczasowisko, którego centrum położone jest u nasady mierzei Helskiej, na zachodzie obejmuje Karwię, a na wschodzie sięga helskich Chałup. Administracyjnie Chłapowo jest sołectwem wchodzącym w skład Władysławowa. więcej informacji

Pokoje Gościnne BEZAN

ul. Żeromskiego 13, 84-120 Chłapowo
58 674 14 28
+ 7

Do plaży 200m

od 30 zł do 50 os./doba

Dodaj do notesu

Wyślij zapytanie o wolny termin
Pokoje Gościnne BEZAN to obiekt sezonowy - od 1 czerwca do 15 września. Obiekt położony przy trasie przelotowej z Władysławowa w kierunku Jastrzębiej Góry i Karwi w odległości 200 m od linii brzegowej Bałtyku. Wokół domu, na dużej, zielonej i ogrodzonej posesji znajduje się miejsce do swobodnego parkowania samochodów, plac zabaw dla dzieci i miejsce do biesiadowania z grillem.

Opis pokoi

Oferujemy POKOJE: - 2,3,4 -osobowe - z łazienkami Wyposażenie pokoi: - TV - lampka nocna - sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak) - naczynia - czajnik bezprzewodowy - lodówka Do dyspozycji gości: - żelazko - aneks kuchenny - ogród wypoczynkowy - grill przenośny - plac zabaw dla dzieci - posesja ogrodzona
x

Pokoje Gościnne BEZAN

ul. Żeromskiego 13, 84-120 Chłapowo

Do plaży 200m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Brak możliwości kontaktu z właścicielem poprzez stronę. Skorzystaj z podanego numeru telefonu.
Wyświetleń: dzisiaj: 25 / w tym miesiącu: 610 / wszystkich: 16787 od 06.02.2015. Wizyty dzisiaj: 6 / wszytkich 5044 od 2015-05-20 .

Wizyt: 830 100, Dziś: 495, Osób online: 8

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem