Opis

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek nad morze Bałtyckie do miejscowości Chłapowo.

 

Zaraz za Władysławowem rozpoczyna się Chłapowo, miejscowość która w przeciągu ostatnich lat przeżywa wzrost zainteresowania turystów, którzy doceniają  spokój i kontakt z przyrodą. Dużym atutem naszej miejscowości jest lokalizacja pomiędzy kurortami turystycznymi takimi, jak Władysławowo i Jastrzębia Góra, oraz bliskie sąsiedztwo Rozewia z latarnią morską. Wschodnia część plaży łączy się z władysławowskimi tłumami, a zachodnia część zawsze swobodna, zdominowana spacerowiczami podążającymi brzegiem morza do Rozewia.

 

Wzdłuż północnej granicy Chłapowa rozciąga się piękna piaszczysta plaża z wysokim klifem. Szczególnego uroku dodają plaży urozmaicone dojścia nad morze, od szerokich zejść po schodach, do wąskich ścieżek rybackich i malowniczego wąwozu Chłapowskiego.

Wyposażenie

Do dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 2-3 osobowe, 3-4 osobowe, 4-5 osobowe. Wszyscy nasi goście mogą korzystać z darmowego parkingu na terenie posesji oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Dla dzieci kącik zabaw, dla rodziców miejsce na grilla i takie atrakcje jak bilard, piłkarzyki, ping pong. Obiekt oddalony jest około 500 metrów od morza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.morenawczasy.pl

Wyślij zapytanie

Morena


https://morenawczas...
Morena

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu chlapowo.net.pl

513 173 410
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00