Opis

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek nad morze Bałtyckie do miejscowości Chłapowo.

Zaraz za Władysławowem rozpoczyna się Chłapowo, miejscowość która w przeciągu ostatnich lat przeżywa wzrost zainteresowania turystów, którzy doceniają  spokój i kontakt z przyrodą. Dużym atutem naszej miejscowości jest lokalizacja pomiędzy kurortami turystycznymi takimi, jak Władysławowo i Jastrzębia Góra, oraz bliskie sąsiedztwo Rozewia z latarnią morską. Wschodnia część plaży łączy się z władysławowskimi tłumami, a zachodnia część zawsze swobodna, zdominowana spacerowiczami podążającymi brzegiem morza do Rozewia.

Wzdłuż północnej granicy Chłapowa rozciąga się piękna piaszczysta plaża z wysokim klifem. Szczególnego uroku dodają plaży urozmaicone dojścia nad morze, od szerokich zejść po schodach, do wąskich ścieżek rybackich i malowniczego wąwozu Chłapowskiego.

Obiekt oddalony jest około 500 metrów od morza.

Wyposażenie

Do dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 2-3 osobowe, 3-4 osobowe, 4-5 osobowe.

Wszyscy nasi goście mogą korzystać z darmowego parkingu na terenie posesji oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.

Dla dzieci kącik zabaw, dla rodziców miejsce na grilla i takie atrakcje jak bilard, piłkarzyki, ping pong.

Cennik

Pokoje wynajmowane są na doby. Doba w naszym obiekcie rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 10.00 dnia następnego.

Należność za cały pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie podlega zwrotowi.

Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.

Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 7.00 dnia następnego.
W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych Gości.

Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach a także za utratę oraz uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i czajników oraz innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek, suszarek, golarek oraz zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

W całym obiekcie obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA. Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz budynku w miejscach do tego przeznaczonych oraz na balkonach.

Najemca pokoju proszony jest przed zdaniem pomieszczenia o sprawdzenie jego stanu.

Gość naszego obiektu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.

Za zgubienie, uszkodzenie lub zniszczenie klucza gość będzie musiał ponieść koszt w wysokości 50 zł.

Obiekt nie przyjmuje gości ze zwierzętami domowymi.

Zaliczka za pobyt zwracana jest tylko w przypadku jeśli gość rezygnuje z rezerwacji do 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu.

Niniejszy regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami. Klient zgadza się na warunki umowy w chwili wpłacenia zadatku lub w momencie zapłaty całości należności gdy zadatek nie był wymagany.

Wyślij zapytanie

Morena

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Tomasz Okólski SANDBOX, ul. Jarowa, 84-120, Chłapowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://morenawczas...
147 wyświetleń w 2023r.
Morena

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu chlapowo.net.pl

+48 513 173 410
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00