Rudnik apartamenty, pokoje rodzinne


Opis

Dom Wczasowy Chłapowo – Rudnik coś więcej niż wakacje

 

Naszą ofertę kierujemy głównie do rodzin z dziećmi i osób, które cenią sobie możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, blisko morza. To z myślą o Was wciąż rozwijamy nasz ośrodek. Naszym gością oddajemy  takie atrakcje jak sala gier o powierzchni ponad 100 m2 ze stołem bilardowym, stołem do tenisa stołowego, piłkarzykami oraz miejscem do gry w karty lub szachy.
Dla najmłodszych stworzyliśmy specjalny kącik zabaw obok którego rodzice mogą się zrelaksować i pooglądać telewizję. Na zewnątrz rozbudowaliśmy plac zabaw i stworzyliśmy „farmę hamakową„ Nasza działka ma ponad 5,500 m2, więc i mały i duży znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Młodsi goście mogą poszaleć na trampolinie, karuzeli lub rowerkach, a dorośli poczytać książkę siedząc na hamaku i podziwiając zachodzące słońce. 

Dla najmłodszych stworzyliśmy specjalny kącik zabaw obok którego rodzice mogą się zrelaksować i pooglądać telewizję. Na zewnątrz rozbudowaliśmy plac zabaw i stworzyliśmy „farmę hamakową„.  Nasza działka ma ponad 5,500 m2, więc i mały i duży znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Młodsi goście mogą poszaleć na trampoliniekaruzeli lub rowerkach, a dorośli poczytać książkę siedząc na hamaku i podziwiając zachodzące słońce. 

Wielbicieli zabaw w wodzie zapraszamy do zadaszonego basenu
z regulowaną temperaturą
. Dzięki temu woda ma zawsze odpowiednią temperaturę i idealnie schłodzi ciało
w gorący dzień oraz pozwoli na beztroską zabawę rodziców ze swoimi dziećmi. Basen ma wymiarach
5m x 10m i głębokość 120cm. Tuż obok znajduje się taras z leżakami.
Basen jest czynny do 30 września.
W zewnętrznej strefie chilloutu znajduje się sauna sucha i bania opalana drewnem jest to strefa do indywidualnego korzystania po wcześniejszej rezerwacji.

Ponadto mogą Państwo wypożyczyć gry planszowe i książki dla dzieci z naszej  mini biblioteczki.  W wewnątrz budynku znajduje się kącik zabaw ze stolikiem do rysowania, klockami, samochodami, lalkami i innymi zabawkami. 

Niewątpliwą atrakcją dla każdego dziecka (i nie tylko) będzie zjazd linowyoraz trampolina o średnicy ponad 4 metrów.  Na podwórku znajdują się  wózki dla lalek, rowerki, hulajnogi i traktorki. Dla starszych dzieci w sali gier znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego, a na zewnątrz boisko do siatkówki i piłki nożnej.

W naszej Restauracji Zapiecek znajduje się mnóstwo akcentów związanych z Kaszubami min. nuty kaszubskie, meble, maszyny do szycia, żelazka oraz stare fotografie. Ściany przyozdobione są obrazami z regionalnym haftem.

Karta Restauracji obejmuje kilka dań głównych oraz dwie zupy, makarony, placek po kaszubsku oraz naleśniki i ręcznie lepione pierogi ukraińskie i z owocami. Zapraszamy również na domowe ciasto, lody i kawę.Naszą specjalnością jest sernik wiedeński. Podajemy również regionalne piwo marki Amber: Remus oraz piwo Tyskie. W sali restauracyjnej udostępniamy foteliki dla dzieci. Przed budynkiem znajduje się ogródek restauracyjny z parasolami i małym placem zabaw. 

 

 

 

 

Galeria


Apartament Lux Staś

Apartament Lux Julia

Apartament rodzinny I

Apartament rodzinny II

maksymalnie dla 6 osób

Apartament rodzinny III

Apartament dwupoziomowy z tarasem dla maksymalnie 5 osób

Apartament rodzinny IV

Apartament dwupoziomowy do 6 osób

Apartament M1z kominkiem

Apartament do 4 osób

Pokoje gościnne

Pokoje 2,3 i 4- osobowe

Wyślij zapytanie

Rudnik apartamenty, pokoje rodzinne

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Dom Wczasowy Rudnik, Władysławowska, 84-120, Chłapowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.dw-rudni...
162 wyświetlenia w 2023r.
Rudnik apartamenty, pokoje rodzinne

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu chlapowo.net.pl

+48 509 165 920
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00